Administrační rozhraní je pevnou součástí systému a umožňuje editaci obsahu, správu webových stránek a nastavení systému současně.
Administrační rozhraní je pro co možná nejlepší uživatelský zážitek plně responzivní - jeho zobrazení se automaticky přizpůsobuje zařízení, na kterém je uživatelem prohlíženo.

Díky systému administrace mohou provádět zásahy nejen uživatelé a administrátoři webových stránek, kteří spravují jejich obsah, ale i webmasteři a programátoři naší podpory, kteří díky němu mohou upravit nebo opravit i systémová data a nastavení.

Komponentová architektura umožňuje editovat každé slovo, které na webových stránkách najdete. Editovat lze přímo nebo pomocí administrace systému. Editace je ulehčená díky spoustě chytrých "pomocníků", jako jsou editor textu podobný MS Word, graficky zpracované vkládání obrázků a souborů nebo zkratky a nápověda.

Každý typ obsahu (položka menu, text, článek, soubor) má své vlastní rozhraní pro editaci a je od ostatních viditelně odlišený. Nemůže se Vám tedy stát, že se ve svých datech nebudete orientovat.