Pokud jste provedli úpravu vašich stránek, běžících na redakčním systému m@gnetpro a tato vaše úprava se na stránkách nijak neprojevuje, není důvod k panice.

Stránky fungující na redakčním systému m@gnetpro jsou automaticky ukládány do dočasné paměti na našich serverech – tzv. cache. Toto ukládání má pak za efekt rychlejší odezvu serverů a tím následně i rychlejší načítání samotných webových stránek. Tato dočasná paměť se v pravidelných intervalech (většinou přibližně každé 4 hodiny) automaticky promazává a sama si opět uloží aktuální verzi stránek.

Může se vám tedy stát, že při editaci některého z článků (popř. aktualit, ankety aj.) se vaše změna na stránkách vůbec nijak neprojeví.

V tom případě je postup velice jednoduchý. V prohlížeči si otevřete Správu vašeho projektu (http://www.vasprojekt.cz/sprava). 
Na konci této stránky se nachází odkaz Smazat cache. Kliknutím na tento odkaz budete vyzváni k zadání přístupových údajů, které jsou stejné jako údaje k editaci článků. Následně se provede smazání dočasné paměti serveru a vy byste již měli dříve provedenou úpravu spokojeně vidět na svých stránkách.

Pokud se tak nestalo, kontaktujte nás pomocí naší servisní podpory support@wdt.cz.