Moduly redakčního a publikačního systému lze vzájemně kombinovat. Díky této jedinečné vlastnosti lze docílit vysoké funkcionality www stránek.
Modul umožňuje hlasování se zobrazením výsledků do grafu

Popis modulu 
Modul Anketa umožňuje návštěvníkům www stránek vyjádřit svůj názor na určitou problematiku formou aktivního formuláře či grafu.

Doporučené použití modulu 
Modul dává vlastníkovi www stránek možnost jak elegantně oživit www stránky a nenápadně přimět návštěvníky se zamyslet nad určitým tématem. Získá tím informace potřebné pro činnost firmy. Modul se dá použít i pro orientační průzkum návštěvníků webu.

Modul umožňuje diskutovat ke článku či položce zboží

Popis modulu 
Modul umožňuje návštěvníkům www stránek diskutovat a hodnotit danou problematiku či názor prezentovaný na stránkách. Názory se zobrazují ve stromové struktuře větvené podle jednotlivých přispěvatelů. Komunita vybudovaná při www stránkách dává velký marketingový potenciál. Velmi zajímavý a kvalitní zdroj informací o návštěvnících stránek a o potenciálních zákaznících a jejich názorech.

Doporučené použití modulu 
Modul je vhodný zejména pro navštěvované www stránky či položky zboží v eshopu. Návštěvníci se na www stránky s fungující diskusí vracejí jako aktivní přispěvatelé či pasivní čtenáři.

Funkce modulu:

 • moderovaná / nemoderovaná diskuse
 • upozornění na příspěvky emailem
 • nejdiskutovanější příspěvky
 • poslední příspěvky
Modul upozrňuje na nejdůležitější informace

Popis modulu 
Modul HeadLine má za cíl upozornit návštěvníka www stránek formou běžícího textu na nejdůležitější aktualitu(y) ve firmě. HeadLine je linka, na které vodorovně běží odkazy na názvy článků. Při kliknutí na běžící odkaz se zobrazí daný článek.

Doporučené použití modulu 
HeadLine je prvek, který oživuje www stránky a dokáže upoutat čtenářovu pozornost a vtáhnout jej dovnitř. Může být použit jako efektivní prostředek jak nasměrovat pozornost návštěvníků k momentálně důležitému sdělení.

Modul umožňuje komunikaci uživatelům v reálném čase

Popis modulu 
Modul Chat umožňuje komunikaci velkého počtu uživatelů v reálném čase.

Doporučené použití modulu 
Modul je využit především na www stránkách, u kterých se předpokládá velká soudobost návštěvníků nebo v uzavřených partnerských zónách, kde dochází k hromadné komunikaci např. s obchodními zástupci či partnery v předem určeném čase.

Modul zasílá E-MAIL / SMS oznámení o novinkách

Popis modulu 
Modul notifikace umožňuje zasílat oznámení na E-MAIL a/nebo SMS o zařazení nových článků (web stránek) veřejné i partnerské zóny těm, kdo jsou k odběru informací přihlášeni. Návštěvníci www stránek se k odběru informací dobrovolně přihlašují pouhým přidáním svého e-mailu a/nebo čísla telefonu do seznamu odběratelů. Ve spojení s adresářovými moduly lze využít funkci adresného oslovení v 5. pádu (personalizace). Zaslání lze aktivovat automaticky nebo manuálně.

Doporučené použití modulu 
Modul je určen pro firmy, které chtějí pravidelně informovat své zákazníky, popř. návštěvníky www stránek o důležitých sděleních. Direct marketing je velmi efektivní a cílená propagace.

Funkce modulu:

 • zasílání článků a novinek
 • zasílání promo kódů
 • informace o objednávkách
Modul zobrazuje provedené změny na stránkách

Popis modulu 
Modul Poslední změny umožní zobrazit seznam změn www stránek seřazených dle jejich data. Pravidelní návštěvníci www stránek velmi rychle zjistí, jaké jsou nové informace a ty si mohou jednoduše projít, aniž by museli analyzovat celý rozsáhlý systém www stránek.

Doporučené použití modulu 
Všude tam, kde se často aktualizují informace umístěny ve složité struktuře www stránek.

Modul umožňuje zobrazit jméno z kalendáře pro daný den

Popis modulu 
Modul Svátek má umožňuje zobrazit jméno z kalendáře, které je platné pro aktuální den. K dispozici je nejen standardní kalendář českých jmen, ale také:

 • česká jména lidí
 • česká jména psů a koček
 • slovenská jména lidí
 • slovenská jména psů a koček

Doporučené použití modulu 
Modul Svátek má zpříjemňuje návštěvníkům pobyt na www stránkách a dává jim pocit, že je o ně pečováno. Modul lze využít pro posílání gratulací zákazníkům z eshopu či ze CRM adresáře.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás