Jaký typ mobilní aplikace zvolit?

20. prosince 2018
Mobilní aplikace (neboli mobile app) je softwarová aplikace vytvořená speciálně pro chytré telefony, tablety a jiná mobilní zařízení. Tvůrci mobilních aplikací se snaží co nejvíce využít možností intuitivního uživatelského rozhraní a dotykového ovládání, které mobilní zařízení nabízí.

Důležité dva kroky v procesu webového a mobilního návrhu

17. listopadu 2018
Terminologie webdesignu se může zdát být složitá a matoucí, nicméně by to neměla být omluva pro webdesignéry k tomu, aby si ujasnili životně důležité kroky na cestě za moderním webdesignem.

Co je nového v Material Designu?

23. června 2018
Material Design je vizuální jazyk vytvořený společností Google, který kombinuje klasické zásady dobrého designu s inovacemi technologie a vědy. Pojďme se společně podívat na novinky, které byly představeny na Google I/O 2018.

Magnetpro2 jako Headless CMS

13. října 2017
Tradiční systémy pro správu obsahu (CMS z anglického content management system) poskytují velmi malou flexibilitu co se týče správy obsahu pro více platforem současně (typicky desktop + mobilní aplikace). Zavedení mobilní (nebo obecně IoT) funkčnosti do aplikační architektury, tak může představovat výzvy a komplikace. To je jeden z důvodů proč s…

RIA webové aplikace

27. července 2017
Rich Internet Applications (RIA) jsou třetí generací webových aplikací. RIA aplikace jsou především známé a výhodné tím, že se jejich uživatelské rozhraní velmi podobá desktopovým aplikacím. Pro dosažení těchto pokročilejších uživatelských rozhraní jsou technologie RIA zpravidla prováděny v prohlížeči pomocí javascriptových frameworků.

Top 10 frameworků pro moderní frontend

10. února 2017
Vytváření webové aplikace pomocí čistého javascriptu? V žádném případě! V dnešní době rychlého vývoje webových aplikací potřebujeme lepší způsoby, jak rychle vyvíjet interaktivní webové aplikace. Zde je prostor pro javascriptové frameworky, které jsou páteří jednostránkových webových aplikací (tzv. SPA). Javascript spolu s jQuery se použív…

Trendy ve webdesignu pro rok 2017

12. ledna 2017
Jaké jsou výhledy v roce 2017? Kam jsme se posunuli a co očekáváme?

S nástrojem Enhanced Ecommerce proměníte získané zkušenosti v business!

23. července 2015
Lepší data? Víte proč někteří návštěvníci nedokončí objednávky? Prohlédli si zboží, ale nenakoupili? Odpovědi na otázky a spoustu dalších informací poskytne rozšíření Google Analytics o nástroj Enhanced Ecommerce.