Top 10 frameworků pro moderní frontend

10. února 2017
Vytváření webové aplikace pomocí čistého javascriptu? V žádném případě! V dnešní době rychlého vývoje webových aplikací potřebujeme lepší způsoby, jak rychle vyvíjet interaktivní webové aplikace. Zde je prostor pro javascriptové frameworky, které jsou páteří jednostránkových webových aplikací (tzv. SPA). Javascript spolu s jQuery se použív…

Trendy ve webdesignu pro rok 2017

12. ledna 2017
Jaké jsou výhledy v roce 2017? Kam jsme se posunuli a co očekáváme?

S nástrojem Enhanced Ecommerce proměníte získané zkušenosti v business!

23. července 2015
Lepší data? Víte proč někteří návštěvníci nedokončí objednávky? Prohlédli si zboží, ale nenakoupili? Odpovědi na otázky a spoustu dalších informací poskytne rozšíření Google Analytics o nástroj Enhanced Ecommerce.

Představujeme trendy webdesignu v roce 2015

13. října 2014
Rok 2014 se pomalu blíží ke svému konci a tak je na čase podívat se na trendy, které budou hýbat světovým webdesignem v nadcházejícím roce.

CSS3 animace v porovnání s jQuery a GSAPem

18. srpna 2014
V dnešním článku se podíváme pod pokličku animacím a efektům, které jsou v dnešní době na webu tak populární. Na internetu se můžete setkat s mnoha různorodými animacemi. Od prostého prolínání obrázků, po složité, kdy se elementy animují v závislosti na mnoha podmínkách. Porovnáme si tedy tři metody animací – CSS3, jQuery a GSAP.

Vektorová grafika na webu

21. července 2014
V dnešním článku se podíváme na vektorový formát SVG. Tento formát není nikterak nový – byl vyvinut před více než deseti lety. Proč jsme se rozhodli psát o tomto formátu právě teď? Přečtěte si následující odstavce.

Top trendy webdesignu v roce 2014

8. června 2014
Víte, co to je flat design? Proč a jak správně vytvořit responzivní web? Nebo k čemu slouží parallax animace? To jsou jen některé z mnoha trendů a pojmů, které se ve světě webdesignu skloňují nyní nejvíce.

Fitness.cz zaznamenal na Facebooku rekord!

15. května 2014
Více jak 2 roky působení na Facebooku pod taktovkou WDT přineslo nevídaný úspěch našemu zákazníkovi firmě Homegym s.r.o (fitness.cz)