Jaký má publikační systém m@gnetpro přínos pro Vaši firmu?

Snažíme se aktualizovat naše stránky minimálně každý měsíc tím můžeme potencionálním zákazníkům ukázat nejnovější práce.

 1. Proč jste si vybrali publikační systém m@gnetpro a firmu WDT?

  Firmu WDT vybral kolega /Ing. Janček/ ve výběrovém řízení. S produktem m@gnetpro jsem se seznámil při tvorbě stránek pro firmu Koryna. Jednoduchost editace mě přesvědčila o dostupnosti téměř každého uživatele, který zvládá základní práce na PC. Vlastním přístupem uživatele do editace webu se získá operativnost při aktualizaci nejnovějších nabídek, cen, fotogalerie a pod.

 2. Jaký má publikační systém m@gnetpro přínos pro Vaši firmu?

  Snažíme se aktualizovat naše stránky minimálně každý měsíc tím můžeme potencionálním zákazníkům ukázat nejnovější práce. Díky modulu poslední změny je zákazník rychle informován co je nového na daných stránkách. Tímto způsobem ošetřené stránky působí na zákazníka přesvědčivěji než stránky do kterých nikdo za rok a více nenapíše a nevloží nic nového. Takto prezentovaná firma je pro mě mrtvá.

 3. Je ovládání m@gnetpro uživatelsky přívětivé, pracuje se Vám s tímto systémem dobře?

  Ve firmě pracuje na aktualizaci více pracovníků a systém vyhovuje. Díky nabízeným modulům se stránky dají rozšiřovat, úměrně měnit dle potřeb zákazníka /uživatele/. Je však důležité jak jsou stránky vytvořené od samého prvopočátku. To je asi to nejdůležitější.

 4. Jak jste spokojeni s technickou podporou uživatele m@gnetpro?

  Zatím nenestal jediný problém a pokud ano o čem sám nevím, tak byl určitě vyřešen i bez mého vědomí.

 5. Kdyby jste prováděli znovu výběr publikačního systému a dodavatele www stránek – vybrali by jste znovu řešení m@gnetpro?

  Zcela jistě. Již několika firmám jsem doporučil uvedený systém a doposud jsou s ním spokojeni.