Flat Design vs. Material Design - kdo je král?

23. června 2018
Pojďme se podívat na bitvu dvou UX stylů! Zkusíme porovnat 'Flat Design' s Material Designem, abychom zjistili, které rozhraní je k uživatelům více přívětivé a slibuje lepší uživatelský zážitek.

SAHM Glass e-shop pro B2B trh v USA a Německu

23. října 2017
Produkty s logem SAHM, rodinné firmy s více než stoletou tradicí, najdete nejen v restauracích a hotelích, ale především v rukou spokojených zákazníků po celém světě. Díky spolupráci společnosti SAHM s předními designéry vzniklo kvalitní skleněné nádobí, které přináší jedinečný zážitek pro všechny milovníky dobrých nápojů.

Vítězství v prestižní soutěži ShopRoku 2016 pro fitness.cz a homegym.sk

21. srpna 2017
E-shopy našich klientů fitness.cz a homegym.sk získaly ocenění zákazníků v soutěži ShopRoku 2016 v kategorii Fitness. Cena kvality, tedy ocenění pro zákaznicky nejoblíbenější a nejsympatičtější internetový obchod, byla udělena oběma námi vytvořeným e-shopům.

První projekt v novém systému magnetpro2 pro společnost GS1

13. dubna 2016
Po čtyřech letech vývoje konečně nastal den D a my spouštíme náš nový systém pro tvorbu webových stránek magnetpro 2.0. Vsadili jsme na vlastní systém a věříme, že tato investice se vyplatí nejen nám, ale hlavně našim novým a stávajícím zákazníkům.

WDT slaví dvacet let!!

1. října 2015
Společnost WDT v tomto roce slaví 20. výročí od svého založení a při této příležitosti uspořádala 25. září setkání zaměstnanců a obchodních přátel v brněnské restauraci Žebětínský dvůr.

Uvádíme na trh m@gnetpro2

1. ledna 2015
Spouštíme zbrusu nový systém m@gnetpro2 nabitý nejnovějšími technologiemi: AngularJS, SPA, Bootstrap, lazy loading, responzivní obrázky, REST API, MongoDB, ElasticSearch, CDN.

Fitness.cz zaznamenal na Facebooku rekord!

15. května 2014
Více jak 2 roky působení na Facebooku pod taktovkou WDT přineslo nevídaný úspěch našemu zákazníkovi firmě Homegym s.r.o (fitness.cz)

WDT byla opět úspěšná v soutěži WEB TOP 100

15. listopadu 2013
Mezi oceněné se v letošním roce dostaly všechny čtyři přihlášené projekty našich klientů.