První projekt v novém systému magnetpro 2.0 pro společnost GS1

13. dubna 2016
Po čtyřech letech vývoje konečně nastal den D a my spouštíme náš nový systém pro tvorbu webových stránek magnetpro 2.0. Vsadili jsme na vlastní systém a věříme, že tato investice se vyplatí nejen nám, ale hlavně našim novým a stávajícím zákazníkům.

WDT slaví dvacet let!!

1. října 2015
Společnost WDT v tomto roce slaví 20. výročí od svého založení a při této příležitosti uspořádala 25. září setkání zaměstnanců a obchodních přátel v brněnské restauraci Žebětínský dvůr.

Uvádíme na trh m@gnetpro2

1. ledna 2015
Spouštíme zbrusu nový systém m@gnetpro2 nabitý nejnovějšími technologiemi: AngularJS, SPA, Bootstrap, lazy loading, responzivní obrázky, REST API, MongoDB, ElasticSearch, CDN.

Fitness.cz zaznamenal na Facebooku rekord!

15. května 2014
Více jak 2 roky působení na Facebooku pod taktovkou WDT přineslo nevídaný úspěch našemu zákazníkovi firmě Homegym s.r.o (fitness.cz)

WDT byla opět úspěšná v soutěži WEB TOP 100

15. listopadu 2013
Mezi oceněné se v letošním roce dostaly všechny čtyři přihlášené projekty našich klientů.

WDT získala tři ocenění v soutěži WebTop100

20. listopadu 2012
Pro klienty vytváříme profesionální webové prezentace, které právem sklidily úspěch v prestižním internetovém klání WebTop100. Ve velké konkurenci uspěly hned tři naše internetové projekty: ZFP akademie www.zfpa.cz, Akuna www.akuna.cz a GS1 Czech Republic www.gs1akademie.cz. Cenná ocenění…

Společnost WDT získala dotace z EU

25. června 2012
Společnost WDT uspěla se svou žádostí o dotace z Evropské unie v rámci Operačního programu podnikání a inovace. Získané finance využije na vývoj systému m@gnetpro, který patří k hlavním konkurenčním výhodám firmy.

Finanční společnost volí ověřenou kvalitu

8. března 2011
Společnost ZFP akademie a.s. je jedničkou na trhu zprostředkování finančních produktů. Za jejími vynikajícími výsledky stojí unikátní vzdělávací systém, síť seminárních hotelů a statisíce spokojených klientů. Cílem ZFP akademie a.s. je výrazně posílit svou pozici a pozici regionálních zástupců na…