M@gnetpro je komplexní systém určený pro tvorbu a provoz profesionálních webových stránek a aplikací. Jedná se o modulární řešení, kde většina modulů  je obchodně a marketingově zaměřených.

M@gnetpro se datuje od roku 1998 a patří mezi první systémy tohoto druhu v České republice.

Systém m@gnetpro dává uživatelům:

 • garanci vývoje a uživatelské podpory,
 • garanci odladěného a vyspělého systému,
 • garanci stabilního a bezpečného provozu,
 • garanci zhodnocení investic.

7 jasných výhod, které hovoří pro m@gnetpro:

 1. obsahuje inovace a nejnovější technologie,
 2. perfektní uživatelská podpora,
 3. obchodně a marketingově zaměřené služby,
 4. integrované business funkce v jádře systému,
 5. přímá podpora technologie Google,
 6. administrativa obdobná textovému editoru,
 7. pořizovací a provozní náklady formou SaaS.
Redakční a publikační systém m@gnetpro je navržen tak, aby v případě potřeby rozšířit www stránky o další nové funkce či moduly proběhlo vše snadně a rychle. Díky této přívětivé vlastnosti systému lze flexibilně reagovat na aktuální potřeby firmy.
Architektura systému neomezuje tvůrce www stránek v grafických ani funkčních prvcích. Díky tomu lze vytvářet precizní www stránky bez kompromisů a přesně dle představ zadavatele. Navíc lze do systému snadno integrovat technologie třetích stran.
Přijměte to jako konstatování: m@gnetpro má nejvíce obchodních a marketingových zásuvných modulů ze všech redakčních a publikačních systémů na tuzemském trhu. Jednotlivé moduly nabízí snadné rozšiřování www stránek o nové obchodní dovednosti.
Díky modularitě systému není zapotřebí programovat žádnou novou aplikaci a čekat až ji programátor vyladí. Stačí si vybrat nyní mezi stávajícími moduly a takřka obratem je začít využívat. Moduly byly dokonale vyladěny v obchodní praxi řadou našich klientů.
Editační část systému m@gnetpro vzhledově připomíná word. Aktualizace nemůže být již snadnější. Pokud uživatel ovládá standardní kancelářské programy může sám rychle a profesionálně měnit obsah www stránek. Při tvorbě www stránek se neztratíte. Veškeré editační prvky jsou doplněny o nápovědu.
Od roku 1997 garantujeme všem uživatelům redakčního a publikačního systému m@gnetpro vývoj a uživatelskou podporu. Pořízením systému m@gnetpro máte jistotu zhodnocení investic.
Provozní náklady jsou důležitou položkou při výběru redakčního a publikačního systému. Jedná se o náklady, které jsou při výběru redakčního a publikačního systému často opomíjeny. Důvodem bývá kalkulace spojená s neznalostí struktury těchto provozních nákladů.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás