Po čtyřech letech vývoje konečně nastal den D a my spouštíme náš nový systém pro tvorbu webových stránek magnetpro 2.0. Vsadili jsme na vlastní systém a věříme, že tato investice se vyplatí nejen nám, ale hlavně našim novým a stávajícím zákazníkům.

Jsme předním inovátorem v tvorbě webových aplikací v České republice. Patříme mezi první společnosti na trhu, které začaly používat vlastní CMS systém. Jako první jsme zavedli moduly v rámci CMS systému. Velkou část našich finančních prostředků investujeme do vývoje a inovací. 

Zbrusu nový systém magnetpro 2.0 nyní poprvé využíváme pro web našeho dlouholetého zákazníka společnost GS1 Česká republika. 

magnetpro 2.0 je napsán v ANGULARU JS - javascriptovém frameworku nové generace. Ten považujeme za velmi důležitý milník ve vývoji webu. Pro naše zákazníky můžeme vytvářet plně responzivní web současně pro všechny typy obrazovek. Web bude skvěle čitelný na obrazovkách, monitorech, tabletech i smartphonech. 

Součástí našeho publikačního systému magnetpro 2.0 je i naprosto jednoduché a intuitivní administrátorské prostředí, díky kterému si mohou všichni naši zákazníci spravovat své webové prezentace sami. 

A při vývoji nového systému jsme nezapomněli ani na bezpečnostní prvky, které jsou v dnešní době nedílnou součástí každého našeho webu.